:: Biznes - Interesy - Oferty ::

promocja firm

Przemysł nowoczesnych technologii

Partner SAP Polska

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszeli Państwo o systemach firmy SAP to najwyższy czas zapoznać się z zaletami stosowania oprogramowania tej firmy. SAP jest producentem systemów wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej. Dzięki stosowaniu systemów SAP w przedsiębiorstwie mamy dostęp do pełnej kontroli wewnątrz firmy. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wdrażaniem systemów SAP. Zapraszamy.

Business Consulting Center Sp. z o.o.
Adres firmy:
Krzemowa 1,
62-002 Suchy Las k. Poznania,
wielkopolskie
Tel.: 61 827-70-00
http://www.bcc.com.pl
mapa
Roboty przemysłowe

Centralną część naszej oferty stanowi robotyka przemysłowa. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i staramy się spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Nasze roboty wykazują się skutecznym działaniem, inwestycja w nie wiąże się więc z wieloma korzyściami. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że robotyka przemysłowa to rozwiązanie także dla Twojej firmy.

Fanuc Polska sp. z o.o.
Adres firmy:
Tyniecka 12,
52-407 Wrocław,
Dolnośląskie
Tel.: 71 776-61-60
http://www.fanuc.eu
mapa
Program do fakturowania

Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest usprawnienie prowadzenia dokumentacji w Państwa firmie polecamy nasz program do fakturowania, który nie tylko prowadzi fakturowanie w Państwa firmie, ale także umożliwia wykonywanie innych rozliczeń. Na przykład wykorzystując program do fakturowania możemy drukować przelewy bankowe.

dGCS Biznesmen
Adres firmy:
ul. Raszkowska 24a,
63-400 Ostrów Wlkp,
woj. Wielkopolskie
Tel.: 62 591-91-19
http://www.biznesmen.com.pl
mapa
Hologram

Jednym z najczęściej wybieranych sposobem na zabezpieczenie różnego rodzaju dokumentów jest hologram. Pozwala on potwierdzić prawdziwość i oryginalność konkretnych pism, jak również udostępnienie ich wyłącznie upoważnionym do tego osobom. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą firmy P.H.U. VERA.

P.H.U. VERA
Adres firmy:
ul. Malwowa 48-50,
60-175 Poznań,
woj. wielkopolskie
Tel.: 61 867-84-70
http://www.vera.com.pl
mapa
NewTech Solutions oferuje oprogramowanie CAD

W ramach naszej oferty znajdziecie najlepszej jakości oprogramowanie CAD, jakie pozwala na wykonywanie niezwykle precyzyjnych projektów danych wieloelementowych zespołów. Przygotowane przez nas zostały rozwiązania skierowane do branży budowlanej, motoryzacyjnej czy przemysłowej. Gwarantujemy Wam najlepsze ceny.

NewTech Solutions Sp. z o.o.
Adres firmy:
Inżynierska 8,
67-100 Nowa Sól,
lubuskie
Tel.: 68 388-07-61
http://www.newtechsolutions.pl
mapa
stabi.com.pl

Bardzo łatwo o film z obniżającymi jakość drganiami, kiedy kręci się go lekką kamerą, trzymaną w ręce. Nie zawsze da się tego uniknąć, kręcąc film w ruchu. Można jednak uzyskać płynny film, jeśli zainwestuje się w stabilizację obrazu, którą można otrzymać, wyposażając się w sprzęt sprzedawany przez naszą firmę.

\"Stabi\" Krzysztof Niezgoda
Adres firmy:
ul. Radosna 2 B/3,
81-578 Gdynia,
woj. pomorskie
Tel.: 60 087-42-11
http://www.stabi.com.pl
mapa
Kinkiety nowoczesne - oferta

Nasz sklep internetowy z oświetleniem posiada bogatą ofertę nowoczesnych kinkietów, plafonów, lamp podłogowych, sufitowych i wielu innych. Ponadto posiadamy również ciekawe meble podświetlane, oprawy łazienkowe oraz schodowe. Sprzedajemy produkty takich marek jak Max Light, Aureliano Toso czy też Lumines.

Multi-Spaw
Adres firmy:
Kartuska 384,
80-175 Gdańsk,
pomorskie
Tel.: 88 820-84-13
http://www.wdobrymswietle.com.pl
mapa
oświetlenie zewnętrzne domu

Troszcząc się o odpowiedni wygląd budynku, zadbajmy także o stylowe oświetlenie zewnętrzne domu. Rozwiązania, które dostępne są w naszym asortymencie, stanowią nie tylko skuteczne i energooszczędne metody oświetlania terenu, ale również niezwykle atrakcyjne elementy dekoracyjne, które podkreślą wyjątkowy charakter budynku.

Promar
Adres firmy:
ul. Szkolna 2,
44-200 Rybnik,
woj. śląskie
Tel.: 32 423-71-11
http://www.promar-sj.com.pl
mapa
żarówka led

Dlaczego technologia ledowa jest tak popularna? Przede wszystkim na odczuwalne dla jej użytkowników oszczędności, związane z niższym poborem energii elektrycznej. I ty możesz być w gronie zadowolonych! Wymień swoje dotychczasowe oświetlenie na żarówki LED, dostępne w naszym asortymencie. Oferujemy modele dostosowane do różnego rodzaju gwintów.

KingLED
Adres firmy:
Przy Arce 2/234,
31-845 Kraków,
małopolskie
Tel.: 50 892-14-00
http://www.kingled.pl
mapa
Przecinarka taśmowa | http://pegas-gonda.pl

Prezentujemy Państwu wyjątkowe przecinarki taśmowe. Są to urządzenia wykonane z niezwykle wytrzymałych elementów. Dzięki temu zachowują sprawność i niezawodność przez długi czas. Zapewniamy, że ich obsługa jest niezwykle prosta, a co najważniejsze bezpieczna. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Ekomet
Adres firmy:
Forteczna 2,
32-086 Węgrzce,
małopolskie
Tel.: 12 286-39-20
http://www.pegas-gonda.pl
mapa
www.nte.net.pl - Pracownia językowa

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie tablice interaktywne, które obecnie są niezastąpionym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej pracowni językowej. Zapewniamy duży wybór rozwiązań oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że skuteczność nauczania w dużej mierze uzależniona jest od uatrakcyjniania zajęć. Dzięki temu nawet nudny temat może zostać przedstawiony w sposób ciekawy i atrakcyjny.

Nowoczesne Technologie w Edukacji
Adres firmy:
Malinowa 3,
86-005 Lipniki,
Kujawsko-pomorskie
Tel.: 53 433-71-70
http://www.nte.net.pl
mapa
Rejestrator ip

Jedną z domen działalności platformy internetowej systemygsm.pl są rejestratory IP. Pozwalają one bowiem na zapewnienie sobie najwyższej jakości monitoringu instalowanego na terenie firmy czy przedsiębiorstwa. Ich specyfika pozwala na największą kompresję obrazu, możliwość zdalnego dostępu oraz podgląd na żywo.

P.W. SiwyCyfra
Adres firmy:
Długa 1,
68-100 Żagań,
lubuskie
Tel.: 68 411-40-56
http://www.systemygsm.pl
mapa
Pleszew kotły

Jedną z gałęzi produktów centralnego ogrzewania oferowanej na naszej stronie internetowej są wysokiej klasy kotły, powstałe w wyniku współpracy najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Nasza firma z siedzibą w Pleszewie oferuje kompleksowe doradztwo oraz sprawnie zrealizowane każde zlecenie. Niskie ceny.

PPHU KONSTAL s.c.
Adres firmy:
Jana III Sobieskiego 25,
63-300 Pleszew,
wielkopolskie
Tel.: 62 741-81-63
http://www.kotlarstwo.info
mapa
Protezy ręki

Dla osoby, która straciła górną kończynę, pełny powrót do zdrowia często wymaga wielu miesięcy ćwiczeń oraz rehabilitacji. Aby jej to ułatwić, Zakład Ortopedyczny Protoma może podjąć się stworzenia zaawansowanej technologicznie protezy ręki, dłoni lub przedramienia. Nasi specjaliści dostosują ją do potrzeb każdego z pacjentów.

Protoma
Adres firmy:
Namysłowska 10,
60-166 Poznań,
wielkopolskie
Tel.: 61 822-12-18
http://www.protoma.pl
mapa
http://cspayments.pl | Wrzutnik monet

Jeżeli chciałbyś kupić nowoczesny sprzęt, dzięki któremu mógłbyś zarobić bez potrzeby zatrudniania rzeszy pracowników, to koniecznie zainteresuj się urządzeniami proponowanymi przez przedsiębiorstwo Coin Service Payments. To właśnie tam możesz zakupić wrzutniki monet obsługujące zarówno złotówki jak i euro.

Coin Service Payments
Adres firmy:
Turowo 27,
78-400 Szczecinek,
zachodniopomorskie
Tel.: 60 116-57-03
http://cspayments.pl
mapa
© www.profunda.pl 2011.